Elektronika samochodowa

Nasz Auto Serwis Wrocław zajmuje się profesjonalna elektroniką samochodową. Trafiają do nas często auta z którymi nie były sobie poradzić inne warsztaty a często również autoryzowane serwisy.

W naszej ofercie: naprawa licznika, korekta licznika, naprawa immobilisera, naprawa / montaż alarmu samochodowego, naprawa / montaż centralnego zamka, naprawa ABS, wypalanie czyszczenie filtra DPF / FAP, diagnostyka komputerowa, adaptacja przepustnicy, dopisanie sterownika, naprawa sterownika, naprawa ECU, błędy check engine, naprawa nastawnika pompy wtryskowej, dopisanie wtryskiwaczy nie są dla nas większym problemem.

Auto Serwis Wrocław poradzi sobie gdy inni już dawno się poddali.

Mechanika samochodowa

W ofercie szybkie naprawy (od ręki):

wymiana oleju (wymiana filtr oleju), wymiana klocków hamulcowych, wymiana tarcz hamulcowych, wymiana akumulatora, wymiana alternatora, wymiana rozrusznika.

Naprawy zawieszenia:

Wymiana końcówki drążka kierowniczego, wymiana sworznia wahacza, wymiana wahacza, wymiana tulei wahacza, montaż tulei poliuretanowych, zawieszenia sportowe, lift aut terenowych, zawieszenia pneumatyczne, wymiana amortyzatorów, wymiana sprężyn, geometria zawieszenia to usługi które nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie w naprawie zawieszeń samochodowych dlatego Państwa auto wyjedzie od nas w 100% sprawne.

Naprawy układu hamulcowego:

Wymiana klocków, wymiana tarcz hamulcowych to tylko podstawa. U nas zadbamy o to żeby twój układ hamulcowy był w 100% sprawny. Jeśli zajdzie taka potrzeba to nasz Auto Serwis wykona: regeneracja zacisku hamulcowego, wymiana zacisku hamulcowego, regeneracja jarzma zacisku hamulcowego, wymiana szczęk hamulcowych, wymiana linki hamulca ręcznego, wymiana bębna hamulcowego, wymiana czujnika abs, wymiana pompy hamulcowej, wymiana płynu hamulcowego, odpowietrzenie układu hamulcowego, sprawdzanie sprawności układu hamulcowego, a to wszystko by zapewnić naszym klientom 101% bezpieczeństwa.

Remonty silników i wymiany sprzęgła:

Jeżeli okaże się że silnik w Państwa pojeździe będzie potrzebował nowego życia to nasi mechanicy na pewno mu je dadzą. Oferujemy kompleksowe remonty silników z zapłonem iskrowym oraz wysokoprężnych. Współpracujemy z firmami zajmującymi się regeneracja turbosprężarek, regeneracją oraz naprawą głowic silnikowych, oraz serwisem zajmującym się naprawami wtryskiwaczy i pomp wtryskowych w silnikach wysokoprężnych. Zapewniamy profesjonalne wykonanie usługi z gwarancją i bezpłatnym przeglądem po 1000km po remoncie.

Wymiana paska lub łańcucha rozrządu:

Nasz Warsztat Samochodowy Wrocław wykonuje również usługi z zakresu wymiany kompletnych zestawów napędu układu rozrządu. Wymiana tego układu jest bardzo ważną czynnością serwisową na którą producent samochodu przewiduje odpowiednie odstępy pomiędzy ich serwisami . Nie wykonana na czas wymiana może skutkować bardzo kosztowną naprawą silnika a czasami nawet koniecznością jego wymiany. Naprawy wykonane w naszym serwisie wykonywane są przy użyciu odpowiednich narzędzi i z dbałością o każdy szczegół.

Serwis klimatyzacji

Posiadamy w pełni zautomatyzowaną maszynę do serwisowania klimatyzacji samochodowych.

Zajmujemy się naprawami takimi jak problemy ze sterowaniem, nieszczelne przewody, nieszczelne chłodnice oraz czyszczeniem/odgrzybianiem i nabijaniem układu klimatyzacji czynnikami R-134a oraz R-1234yf. Jeśli Państwa klimatyzacja będzie wymagała czegoś więcej niż tylko nabicia nie zostawimy Was z problemem. Zrobimy wszystko by była ona w pełni sprawna a upały podczas jazdy nie były utrapieniem.

Wulkanizacja, wymiana opon:

Posiadamy sprzęt do wymiany, naprawy i wyważania opon w samochodach osobowych i dostawczych.

W ciągłej sprzedaży posiadamy opony używane, nowe i regenerowane w bardzo przystępnych cenach. Zajmujemy się również spawaniem i prostowaniem felg aluminiowych i stalowych. Naprawimy twoje koła od A do Z.

Swapy i modyfikacje

Z naszego warsztatu wyjechało już również sporo aut po różnego rodzaju modyfikacjach. Zaczynając od zwykłego chip tuningu na swapach i doładowywaniu silników z założenia wolnossących kończąc.

Modyfikacje są od początku do końca przeprowadzane w naszej firmie a my zawsze staramy się pomóc wybrać klientowi najsłuszniejszą drogę i dobrać zakres modyfikacji i komponenty potrzebne do ich przeprowadzenia tak, żeby wracał on do nas z uśmiechem od ucha do ucha. Poprawiamy osiągi w samochodach diesla oraz benzynowych pracując na najlepszym sprzęcie jaki jest w tej chwili dostępny. Mamy również kontakt z zaprzyjaźnioną firmą która zajmuje się budową klatek bezpieczeństwa do aut osobowych i terenowych. Zapraszamy do działu galeria gdzie możecie Państwo obejrzeć różne nasze realizacje w trakcie i po zakończeniu.

Pomoc drogowa Wrocław

Oferujemy szybką i sprawną pomoc drogową na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.


 

 

Elektronika samochodowa Wrocław

Mechanika samochodowa Wrocław

Naprawa zawieszenia

Wulkanizacja

Wulkanizacja